Ataköy Telefunken Servisi

Telefunken TV Tamir Servisi Ataköy

Uzun yılların deneyimiyle Ataköy’de tüm Telefunken cihazlarınıza garantili, hızlı ve bütçenizi ferahlatan bakım, arıza tespit ve tamir hizmeti sunan firmamız Avrupa Elektronik LCD TV Servisi, İstanbul Avrupa Yakası’nın tamamına hizmet veren firmamız, Ataköy sakinlerine de güvenilir çözümler sunmaktadır. Ataköy Telefunken servisi arama derdine son veren firmamız, cihazını mümkün olan en kısa süre içinde tamir ettirerek biran önce kullanmaya başlamak isteyenlerin tercihidir. Firmamız piyasa genelinde pek çok firma arıza tespiti için bile ücret isterken siz değerli müşterilerinin memnuniyetine her şeyden çok değer verdiğinden, Telefunken marka cihazlarınızın tamamına “ücretsiz olarak arıza tespit hizmeti vermektedir”.

Telefunken cihazlarınızın arıza tespit ve tamirini elektronik konusunda uzmanlaşmış teknik servisimizle çok kısa süre içinde yapmakta ve ayrıca istisnasız onarım yaptığımız tüm cihazlara da “tamamen ücretsiz olarak bakım hizmeti sunmaktayız”. Hizmet kalitemize ve elektronik konusundaki bilgimize sonuna kadar güvendiğimiz için çoğu firma cesaret edemese de, onarım yaptığımız cihazlara 6 ay ila 1 yıl arasında değişen periyotlarda garanti vermekteyiz. Avrupa Elektronik LCD TV Servisi kalitesiyle Telefunken cihazlarınızın bakımını ve onarımını mümkün olan en kısa süre içerisinde, güven konusunda risk almadan ve oldukça cazip fiyatlarla yaptırmak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Firmamız siz değerli müşterileri için zamanın ne kadar önemli olduğunu bildiğinden yerinde arıza tespit ve onarım hizmeti de sunmaktadır. Profesyonel teknisyenlerimizin hızlı ancak son derece titiz çalışması sayesinde Telefunken cihazınızın ilk günkü performansına kavuşması için tercih edebileceğiniz en güvenilir firma olan Avrupa Elektronik, fiyat konusunda da sizi düşünmektedir. Her türlü bakım ve onarım ihtiyacınızda bizimle haftanın tüm günleri iletişime geçebilirsiniz. Ataköy Telefunken TV servis

Comments are closed.