Avcılar Telefunken Servisi

Avcılar Telefunken Televizyon Tamir Servis Hizmetleri

Günümüzde insanların yorucu bir günün ardından trafik çilesine katlanarak evine ulaşmayı başardıktan sonra ilk yaptığı şey, televizyonunun karşısındaki rahat koltuğuna kurularak tüm günün yorgunluğundan kurtulmaya çalışmak oluyor. 90’lardan itibaren özel televizyon kanallarının peşi sıra yayın hayatına başlaması ile birlikte evde geçirilen zamanın büyük bölümü televizyon izlemeye ayrılırken, insanlar renkli televizyonun mucidi Telefunken markasıyla da tanışmaya başladı. LCD ve LED teknolojisinin hayatımıza girmesinin ardından ilk zamanlarda birkaç markanın tekelinde olan yeni nesil televizyonların fiyatlarıysa el yakıyordu. Telefunken gibi hem kalitesiyle uzun yıllar boyunca memnuniyet garantisi veren hem de makul fiyatlarla herkese hitap eden markaların da yeni nesil TV üretimine el atmasıyla birlikte artık herkesin evinde Telefunken LCD ve LED televizyonlara rastlanıyor. Telefunken TV sahiplerinin tüm teknik servis ihtiyaçlarına hızlı çözümler bulabileceği firmamız Avrupa Elektronik LCD TV Servisi, siz değerli müşterilerine garantili teknik servis hizmeti sunmakta ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Avcılar Telefunken servisi aramak için zahmetli uğraşlara katlanmadan ve hizmet kaliteli konusunda risk almadan doğrudan bizimle iletişim kurmanız, cihazınızın en kısa süre içinde garantili olarak ilk günkü performansına kavuşması için en doğru tercihiniz olacaktır.

Elektronik konusunda uzun yılların deneyimine sahip olan uzman ekibimizle Telefunken cihazlarınızın her türlü teknik bakımı, arıza tespit ve tamirini mümkün olan en kısa süre içinde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetini tüm çalışma hayatının odağına koyduğundan, onarımını yaptığımız bütün cihazlara hiçbir ücret talep etmeden bakım da yapmaktayız. Ayrıca çoğu teknik servisin arıza tespiti için dahi ücret istediği günümüzde Avrupa Elektronik LCD TV Servisi, Telefunken marka cihazlarınızdaki sorunların tespiti için de herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Firmamız onarım yaptığı tüm cihazlara 6 ay ile 1 yıl arasında değişen sürelerde garanti vererek, hizmet kalitesine ve elektronik konusundaki bilgisine ne kadar çok güvendiğini gözler önüne sermektedir. Yerinde onarım hizmeti de sunan firmamızın hızlı, güvenilir ve makul fiyatlı çözümlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Avcılar Telefunken servisi
Sizinde Telefunken marka arızalı bir televizyonunuz varsa günün her saati
bizi arayabilir TV’nizin arızası hakkında bilgi alabilirsiniz,
servisimizde Telefunken ile ilgili her türlü yedek orijinal parçaları elimizde bulunduruyoruz,
arızalı TV’nizi bir gün içerisinde onarımını gerçekleştirip aynı gün içerisinde
size bulunduğunuz yere teslim ediyoruz,

 

Comments are closed.