Bağcılar Panasonic Servisi

Bağcılar panasonic Servisi

Bugün ses ve görüntü sistemlerinin hayatımızdaki yeri tartışılmaz. Özellikle ev hanımları için tüm gün oyalanan ve en güzel dizileri onlara ulaştıran günümüzün teknolojik aletleri, teknolojinin gelişmesi ile teknik açıdan çok daha zor evrelere ilerlemiş durumda. Daha önce çok dayanıklı olan elektronik cihazlarınız arızları çok nadir yaşarken, yeni çıkan lcd ve plazmalar ise neredeyse yılda en az bir kere bozulmaya başlıyor.panasonic Bizler Bağcılar panasonic servisi olarak Panasonic ve daha diğer bütün markaların tamirlerini yapıyor ve sizleri bu süreç içinde de asla ekransız bırakmamaya gayret ediyoruz.

Sizler ile tamirat sürecine başladığımızda yetkili servis teknisyenlerimiz tarafından önce evinizde tamir edilmeye çalışıyor. Tüm ekipmanlar yanımızda olduğu için bu konuda hiç zorlanmıyoruz ve geniş yedek parça hizmetlerimiz ile anında müdahale etme şansını yakalıyoruz. Yani asla bir ay ya da 2 ay gibi yurtdışından yedek parça siparişleri için sizi bekletmiyor ve özellikle tek bir cihazınız varsa sizlere mutlaka yedek bir televizyon vererek bu boşluğu doldurmanızı sağlıyoruz.

tv servis

Bağcılar Ve İlçe Semtleri İçin Panasonic Tv Modellerine Yerinde Tamir İmkanı

Bağcılar Panasonic servisi olarak tamirini yaptığımız ve modeli ne olursa olsun ya da arızası ne olursa, en az 1 en fazla iki sene kendi garantimizi vermekteyiz. Sizler aynı sorunu bir yıl içinde tekrar yaşadığınızda tek yapmanız bize yine ulaşmanız ve gelip cihazı yerinde görerek sorunun ne olduğunu tespit etmemiz olacak. Eğer sisteminizdeki sorun aynı arıza ile olmuşsa, sizler için tekrar tamir ediyor ve işçilik parası da almıyoruz. Servis sektöründe çok zor uygulanan bu uygulamayı bizler size canı gönülden sunmaktayız.

Aynı zamanda Panasonic servisi, daha sorunu görmeden ya da gördükten sonra iyice analiz edilmeden asla bundan bir şey olmaz yenisini alın gibi sizi büyük masraflara çıkaran sonuçlar yaşatmak istemiyoruz. Yetkili servisimizde var gücümüzle çalışıyor ve en iyi şekilde sonuç alarak sizleri büyük masraflardan kurtarmaya çalışıyoruz. Sadece son yıllarda çok fazla artan lcd ve plazmalarda ekran kırılma ya da su teması gibi ağır durumlarda eğer maliyet çok fazlaysa, elbette müşterilerimizi her zaman düşünür ve onları yeni bir alet alacakları konusunda da bilgilendirme yaparız. Bizim için amaç sadece o işi yapıp para kazanmak değildir. Yetkili servisimiz için amaç her zaman hizmet vereceğimiz ve ahlaklı bir yetkili tv tamircisi etiketini her daim taşıyabilmektir.

Comments are closed.