Bağcılar Sony Servisi

Bağcılar Sony servis İstanbul Avrupa yakasına normal işleyişinden çok farklı bir şekilde hizmet veren tamir firmamız Bağcıların tüm semtlerine Sony televizyonlar için garantili hizmet kavramıyla kalite götürmektedir. müessesimiz müşterilerini yormadan bir ilçeden diğerine teknik servis arama derdine son veriyor. İnternet üzerinden verdiğimiz çevrimiçi servis sistemimizle evinizden bir tık yardımıyla ayağınıza bizleri çağırma lüksünü sunmayı hedefliyoruz.
Sony Bağcılar servisi tarafından tamir maksadıyla atölyeye getirilen sorunlu cihazlar için müşteri aranıp televizyonunuzu tamir etmek mümkün değil, parçası yok, uzun süre bekleyecek gibi herhangi bir şey söylenmesi mümkün değildir. Personelimiz çözüm üretme konusunda son derece başarılıdır ve tüm arızalar için mümkün olan en kısa sürede bir yol bulunup ürün çalışır hale getirilir. kart üzerinden sökülen arızalı parça ister bir direnç yada diyot isterse de kartın tamamı olsun müşterinin istemesi durumunda teslimat esnasında kendilerine iadesi gerçekleştirilir.

Servisimizin iddialı olduğu bir diğer konu güvenilir garantili çözümler üretmesindeki başarısıdır, Rakip saydığımız kuruluşlarlarla farklılıklarımız saymakla bitmez, Arıza tespiti bilindiği gibi normalde tüm servisler tarafından ücretli olarak yapılmaktadır ama bizde böyle bir uygulama söz konusu bile olamaz. Onarım sonrasındaki süreçte önemlidir sadece arıza giderildi diye hemen cihazın kapağı takılıp gönderilmez, Önce genel gözle görülür parçalar üzerinde bir yanık kararma şişme varmı bunlara detaylı olarak bakılır hata bulunması durumunda hemen parça yenisiyle değiştirilir. Uzun süre çalışmasından kaynaklanan bazı parçaların değer kayıpları söz konusu olabiliyor bunlarda müşterilere danışmadan fiyata ek bir ücret yansıtılmadan değiştirilir. Özelikle plazma televizyonlarda sık görülen ekran ile ön koruma camı arasına zamanla biriken kirlerler bu kir görüntü kalitesini olumsuz bir şekilde etkilemektedir bunun içinde ek bir ücret talep etmeksizin gerekli olan temizlik titizlikle yapılır.
Tüm Lcd Plazma LED,ler için yetkili teknik servisimiz özellikle mastır yapmış kadromuzla Bağcılar ve semtlerine hizmet sunmaktadır, Onarımını yaptığımız tüm modellere marka gözetmeksizin aynı oranda kaliteli işçilik ve orijinal parça takmaktayız, Arızası giderilen cihazların tümü bir yıl boyunca işletmemizin garantisi altına alınır.

Cihazlarınızın ömürünü uzun tutmak için kullanmadığınız zamanlarda elektrik fişini prizden çekmeniz yeterli bir önlem olacaktır.

Comments are closed.