Bağcılar Telefunken Servisi

BAĞCILAR TELEFUNKEN TV TEKNİK SERVİSİ

Yerinde tamir servis ekibimiz ile cihazlarınızı atölyemize almadan yerinde sorununu çözüyor hem zamandan hemde maliyetten kazandırıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası genelinde Telefunken marka cihazlarına güvenilir ve hızlı çözümler sunan firmamız Avrupa Elektronik LCD TV servisi, Bağcılar sakinlerine de profesyonel bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Bağcılar Telefunken servisi arama derdine son veren firmamız, elektronik konusundaki bilgi birikimiyle garantili çözümlerle bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Firmamız siz değerli müşterilerinin memnuniyetine sadece hızlı ve güvenilir çözüm üretme konusunda değil, profesyonel hizmetlerimizden makul fiyatlarla yararlanma konusunda da büyük önem vermektedir. Bu sebepten ötürü piyasada çoğu firma arız tespiti için bile ücret talep ederken, siz değerli müşterilerimizin tüm Telefunken marka cihazlarınızdaki arızaların tespitini ücretsiz olarak yapmaktayız.

Arıza tespiti için hiçbir ücret talep etmeyen firmamız ayrıca bakım hizmeti sunduğu bütün cihazlara da “tamamıyla ücretsiz olarak” onarım da yapmaktadır. Tamamı elektronik konusunda senelerin deneyimine sahip olan teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz, cihazınızın arızasını son derece kısa bir süre içerisinde tespit etmekte ve sorunun çözümünü de mümkün olan en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Zamanı değerli olan müşterilerimize yerine bakım ve onarım hizmeti de vermekteyiz. Avrupa Elektronik olarak hizmet kalitemizin sonuna kadar arkasında olduğumuz için onarımını gerçekleştirdiğimiz cihazlarınıza 1 yıla kadar garanti vermekteyiz.

Tüm bağcılar ve çevresinde hizmet veren telefunken tv tamir servisi, Tüm telefunken televizyon modellerinin crt plazma lcd Projeksiyon Projektör dlp TV modellerin teknik tamir servisliğini yapmakta olup,onarımı yapılan telefunken marka TV’lerinize tarafımızca onarımı gerçekleştirilen arızaya bir yıl garanti veriyoruz. Sizlerinde Telefunken marka arızalı bir plazma lcd projeksiyon televizyonunuz varsa günün her saati bizi arıyabilir TV’nizin arızası hakkında bilgi alabilir yada servis talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızın makul fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleriyle sunduğu garantili bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanmak için bizimle haftanın 7 günü iletişim kurabilirsiniz.

Comments are closed.