Bahçelievler Panasonic Servisi

Bahçelievler Panasonic servisi

İstanbul’ Avrupa yakasında hizmet vermekte ve Bahçelievler Panasonic servisi alanı ile de birebir ilgilenmekteyiz. Amacımız bizi bir nebzede olsa hayata bağlayan ve onsuz gün geçirmediğimiz iletişim aletlerini en iyi şekilde tamir etmek ve onları size tekrar teslim etmektir. Üstelik bunu yaparken ilk şartımız kesinlikle garanti hız ve kalite olmaktadır. Yapılan işlemin hem hızlı bir şekilde sonlandırılması hem de aynı zamanda alel acele bir iş olarak değil, tam anlamı ile düzeltilmiş ve tamir edilmiş bir cihazı size teslim etmek ilk şartımızdır.Televizyon Tamiri İstanbulTüm elektronik sorunlarınız için artık kimi arasak diye dert etmenize gerek yok. Firmamız tarafından en kaliteli hizmeti alacağınızı asla unutmayınız. Üstelik tamir ettiğimiz tüm ürünleri birde biz kendi garantimiz altına alıyoruz ve sizlere firma güvencesi veriyoruz. Bu şekilde yetkili teknik servis personeline televizyonunuzu yaptırdığınızda ve aynı hatayı ilk bir yıl boyunca tekrarlandığınızda cebinizden çıkan paraları unutun.

İlk aşamada sizler ile iletişime geçer ve evinize ya da işyerlerinize gelip cihazın elektrik ile ilgili taramasını yapar sorunun kaynağını tespit ederiz. En sonra teknik ekipmanlarımız ve bu işi gerçekten meslek olarak edinmiş ve uzun süredir hizmet veren yetkili teknisyenlerimiz ile sorunların üstesinden gelmeyi başarıyor. Sorun hemen çok kısa sürede araştırılıyor ve sizlere hem fiyat hem de zaman olarak bilgi veriliyor. Amacımız asla sizi kandırmak ya da bilmediğiniz bir konuda doğruları söylememek değildir. Tüketici ile ücret konusunda açık açık konuşur ve fiyatı daha ilk adımda belirtmiş oluruz. Onarım sonrası bir fiyat şokuna uğramaz ve mecbur kaldığınız içinde parayı vermek durumunu yaşamazsınız.

Siz ne zaman isterseniz, Tamir edilmesini istediğinizde hemen işlem o anda başlar. Onarım bulunan mekânda yapılabiliyorsa ki ilk amacımız budur hemen tadilata başlanır. Teknisyenlerimiz çok yüklü bir ekipman ile geldikleri için bugün gidip yarın gelme durumları da büyük bir ihtimalle yaşanmayacaktır. Arızaların durumuna göre tamir ya da yeni parça takılmasıyla işlem bitirilir ve sizlere sorunsuz olarak teslim edilir.

Panasonic servis Bahçelievler olarak eğer cihazlarınızın mekânınızda diriltme imkânı yoksa sizlere birçok firmanın yapmadığı ama bizlerin bunu çok severek yaptığı iş akışımız olan yedeklerimizden birtanesini verir ve bu süre zarfından televizyondan mahrum kalmamanızı sağlarız. teknik atölyede bakımları tamamlanan makinanıza bir müddet sonra kavuşur ve eskisinden daha sağlam olarak izlemeye başlarsınız.

Comments are closed.