Bakırköy Panasonic Servisi

Bakırköy Panasonic servisi

bakırköy panasonic servisi

Sizlerde daha önce bozulan bir ürününüzü tamir ettirip memnun kalmadıysanız ya da size verilen sözler yerine getirilmediyse halen Bakırköy Panasonic servisi ile tanışmadınız demektir. Firmamız kesinlikle ilk olarak disiplinli ve sözünün eri olarak bir çalışma prensibi içinde olmakta ve size verilen sözlerin yanı sıra yaptığı her işin hakkını vererek ve olması gerektiği gibi yapıp müşterilerine teslim etmektedir. Bizler tarafından yapılan her bakımdan sonra öncelikli olarak en az 2 ile 4 saat arası bir çalıştırılma sürecinden geçer ve herhangi bir arızanın olup olmadığı son kez kontrol edilip teste tabii tutulur. Atölyede tadilattan çıkıp size geldikten sonra, olabilecek hatalara karşı korur ve tekrar yetkili firmamız ile gereksiz iletişim haline girmenizi engeller.

Bu anlattığımız sorunları aslında yaşamayan aile kalmamış olabilir. Günümüzde hızlıca yapılan işler, özensiz yada bilinçsiz yapılıyor ve sizlerin tam istediği formatta yapılmayıp neredeyse geçici kullanım için tasarlanıyor. Oysa biz yetkili servisin amacı yaptığımız her ürünü, bir daha bozulmayacak şekilde en harika konumda oluşturmak ve sizleri bu sıkıntılardan tamamen kurtarmaktadır. En önemlisi ise olacak arızalara karşın bizler aynı arıza için sizlere 1 yıldan 2 yıla kadar garanti hizmetimizi sunuyoruz. İşlem sırasında size bir yıllık garanti belgenizi sunacağız ve herhangi bir arızada tekrar belgenizi göstererek aynı hatanın olup olmadığını hemen anlamaya çalışırız. Aynı hataysa işçilik alınmıyor ancak ve farklı bir arıza ise, yine sizlerin istekleri doğrultusunda tadilatını yapabileceğimizi ve sadece takılacak parçanın ücreti alındığı konusunda teminat veririz.

Bakırköy Panasonic servisi olarak tamir ve bakım işlerimizde genel olarak müşteri memnuniyetine alışkın olduğumuzu belirtmek isteriz. Birbirinden saygılı yetkili personellerimiz ile evlerinizde yapılacak tadilatlarınız için hiçbir endişe duymanıza gerek yok. Her personel dikkatlice seçilmiş ve iyi teknik eğitimlerden geçerek firmamızda çalışmaya hak kazanmışlardır.

Bakırköy’deki şubemizde her zaman hızlı destek verilmekte ve son çıkan 4k teknolojisi kameraları dahi tamir edebilmekteyiz. Türkiye’de bulunmayan modelleri için dahi bizleri arayabilir ve yapacağımız başarılı çalışmalara şahit olabilirsiniz. Bizler bir inceleme yaptıktan sonra sizlere gerçek bilgi verir ve sizlere asla söylemeden ve bozulacağını bile bile bir tadilat içine girmeyiz. Amacımız her zaman doğru bir şekilde ve uzun süreli kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olmanız. Ön görülerimiz sayesinde bozulacağına inanıyorsak o halde sizlere bunu iletir ve tercihi size bırakırız.

Comments are closed.