Bayrampaşa Sony Servisi

tv servisSony lcd plazma tv tamir servisiBizler var olan sorunu sizlerle paylaşır ve masrafının ne olacağı hakkında bilgi veririz. Bu aşamadan sonra elbette yaptırıp yaptırmamak size kalmıştır ve hiçbir zorlama yapmayız. Aynı zamanda işin onaylanması durumunda arızanın nasıl tamir edildiğini ve neden kaynakladığını bilginize sunarken konuyla alakalı birçok firmanın yapmadığı ama bizlerin her zaman isteyerek hizmet verdiği normalde ekstra hizmet sayılabilecek bakımlarınızı da üstleniyor. Tadilat sonrasında bakımlarınızda deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve teslim edilmektedir.

Bayrampaşa Sony servisi, televizyonlarınıza güvenilir hızlı çözümler sunmayı başaran firmamız, Bayrampaşa da oturan vatandaşlarımıza profesyonel bir işçilik ve yetkili teknik servis sorumluluğuyla başka bir servis arama derdine son noktayı koyuyor konusundaki real bilgileriyle garantili çözümlere imza atıyor. Teknik servisimiz değerli Sony tüketicilerine sadece güvenilir ve hızlı hizmetin yanında kaliteli işçilik garantisiyle de müşterilerini memnun etmeyi başarmayı bilmiştir.

Çoğu ev elektroniği ürünleri komplike karışık cihazlardır her ustayım diyen teknisyenlerin işin içinden çıkamadığı çok durum olmuştur üstelik arızayı dahada büyüterek maliyeti yükselttikleri gerçeğiyle birçok kez karşılaşıyoruz. üzüntü veren durumla karşı karşıya kalmamanız için tercihinizi yaparken piyasayı iyi araştırmanızı gerekirse malınızı emanet etmeden önce işyerine gidip yaptıkları işleri birebir gözlemleyip mantığınızla hareket etmeyi seçmelisiniz. Ünlü Atasözümüz tam bu noktada devreye giriyor ”mal canın yongasıdır”
Teknolojisi ilerledikçe fiyatlarda bu paralelde artış gösterebilmekte, Tabi uzak doğu ürünlerini kapsamdışı bırakıyoruz onlarda işler tersine ilerliyor gibi, kaliteli fiyatı yüksek ürünlerin kopyasını düşük maliyetlerle üretip piyasaya sürüyorlar kısa sürede kullanılamaz hale gelip çöpe atmak zorunda kalabiliyorsunuz. Elektronik cihazların teknolojiye entegre olma derecesine göre fiyatlarında ona göre artış yada düşüşlere geçtiğini görüyoruz piyasaya sürülen Lcd ve Led televizyon teknolojisi son derece pahalıdır bu nedenle tamir ücretleride değişen parçanın ederine göre değişkenlik göstermekle beraber eski tüplü parçalarına göre epey yüksek fiyatlarda seyretmektedir.

Ustalarımız bunları önceden öngördüğü için yedek parça tedarikinin bir çoğunu diğer firmaların aksine ekranı kırılmış bir daha kullanılamaz duruma gelmiş ama yeni televizyonlardan sökerek temin etmektedir bu sayede rekabetten ara uzak bir şekilde düşük ücretlerle kaliteli tamiri mümkün kılmaktadır. Not: bu parçalar dağıtım esnasında kargoda kırılmış yeni kullanılmamış kutuların içinden temin edilmektedir.
Son olarak yukarıda yazdığımız makalemizi okuduysanız ama arıza yapmamış bir cihazınızın olduğunu varsayarak telefonlarımızı bir yere not edebilirsiniz, her zaman en kaliteli hizmeti uygun, Size özel düşük fiyat teklifleriyle iş yapmaya devam diyoruz.

Aslında hizmet verdiğimiz bölgelere bakacak olursanız sınırlarımızın Bayrampaşa’dan ibaret olmadığını görmüş olursunuz, Tüm bölgelere hizmetin zahmetli zor, Servis kalitesini düşürücü nitelikte olduğu kanaatine varabilirsiniz, Ama biz böyle geniş bölgelere hizmet götürmeyi düşündüğümüzde aynı zamanda altyapımızı da geliştirerek gerekli teknik donanımı önceden belirleyip hazırlık aşamasını atlatıp normal faaliyete geçtik.

 

 

Comments are closed.