Beko Servisi

Beko Tv Tamir Servis

Yerinde tamir ekibimizle 2010 yılından beri Beko TV’lerinizi atölyeye almadan bulunduğunuz yerde onarımını gerçekleştiriyoruz, Beko’nuzu evinizden çıkarmadan olduğu yerde anında ve garantili bir şekilde onarılması istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır, Tüm İstanbul’dayız

Yazının devamında Beko Lcd tv modellerinde yaşanan bir arıza ve bu arızanın çözümü görüntüler eşliğinde yayınlıyoruz, videoda anlattığımız arıza Lcd tvnin powersuply (besleme) devrsinden kaynaklı bir arıza, arızamız televizyonun sesi normal ama görüntü yok, besleme devresinden inverter devresinin çalışması için gerekli olan 24 voltun aktarımı sırasında iki devre arasında aktarımı sağlayan kabloların bağlantı uçlarından gevşereyek ark yapması sonucu yaşanan bu problemi izleyerek çözebilirsiniz. Not: elektronik bilginiz yoksa lütfen tvnin kapağını açıp onarmaya çalışmayın.

Şirketin Ürettiği son teknoloji Led televizyonlarından bir tanesi B55-Ls-9378 dir resminide Beko B55-Ls-9378gördüğünüz bu teknoloji harikası cihaza sadece bir görüntü aktarıcı değil aynı zamanda internet ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitesi, Usb girişinden ister film ister fotoğraflarınızı oynatabilme, ses dosyalarınız hangi biçimde olursa olsun tanıyabilen, 3d teknolojisini en iyi şekilde sunan ve rakipleri arasında en iyi fiyat avantajlarına sahiptir.

Şirket politikamızın gereği olarak hizmet kalitemizi geliştirme yönündeki adımlarımızı arkadan gelecek servisler içinde önayak olmasını diliyoruz, Sektörde yılların verdiği deneyim ile hizmet vermekteyiz. Servis bölgelerimiz 97 yıllarda İstanbul Fatihten başlayarak tüm Avrupa yakasını adeta ağlarla örüp genişlememizi sürdürmüştür, Çoğu yer kendi bölgesinin dışına çıkmanın sıkıntı yaşatacağını düşünüyorsa da bizim alt yapı çalışmalarımızın ürünü olarak tüm bölgelere ortalama 1 saat gibi bir sürede ulaşabiliyoruz hedefimiz tüketicinin bizi arayıp servis talebinde bulunduğu andan itibaren bu süreyi yarım saate indirmek, Bunun için herhangi bir aksilik yaşanmaması durumunda 2014 yılı ortalarını hedefliyoruz, Halihazırda Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir, Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Güngören, Zeytinburnu, Eyüp, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Fatih, Şişli, Beyoğlu, Beşiktaş ilçeleri için servis gönderiyoruz.

İstanbul Avrupa yakasının tüm bölgelerine Beko için servis hizmeti veren Tv tamir servisimiz, teknikte uzmanlaşmış ustalarımızla birlikte hiç zaman kaybetmeden genelde aynı gün içinde onarımını gerçekleştirip yine o gün içerisinde size teslim ediyoruz, Ayrıca telefon açma imkanı bulamayanlar için internet üzerinden destek@televizyontamir.com adresinden de bize ulaşma imkanınızda var.

Teknik servis olarak mainboardların bakım ve onarımında fark yaratıyoruz. Alanında uzman servis ekiplerimiz ile sizlere hizmet veren arkadaşlarımız sizleri aradığınız hizmet kalitesi ile buluşturuyor. Evleriniz de bulunan her türlü elektronik aletlerin bakım ve onarımını yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile yerine getirmekteyiz.

1997 yılından beridir İstanbul’un Avrupa yakasında faal olarak hizmet vermekte olan dükkanımız ortakları tamamı ile profesyonel kişilerden oluşmaktadır. o en sevdiğiniz dünyaya pecereden bakarmışçasına hisse kaptıran kutuyu sizlerden ayırmadan yanınızda veya iş yerlerinizde de tamir edebilen ekibimiz sayesinde ekranlarınızdan hiç ayrılmadan her türlü hizmeti alabilmektesiniz. Kafanızda değişen cihaz içi parçalara dair hiçbir kuşkuya ve endişeye yer vermeden gözünüzün önünde tamir ve bakım yaptırabilecek hizmet kalitesinin farkına bizlerle görebileceksiniz.

Sizlerden gelen hizmet alma talebinin ardından harekete geçen ekiplerimiz ilk olarak sizlerle iletişimi sürekli olarak sağlamaktadır. Ardından yerinize gelerek durumu kontrol eden elemanlarımız arıza boyutuna veya bakım durumuna göre sizlere bir fiyat sunmaktadır. Sunulmuş olan fiyat tutarının sizler tarafından da onaylanmasının ardından servis hizmeti tamamlanmaktadır.

Comments are closed.