Eyüp Samsung Servis

Eyüp samsung servisiEyüp Samsung servis, yıllar önce henüz lcd modellerin piyasada olmadığı sadece tüplü televizyonların var olduğu 2000 yıllarının ortalarına kadar samsung teknik servis olarak tüm elektronik cihazların onarımıyla yetkili servis olarak ilgilenmekteydik. Daha sonraları Plazma Led Lcd teknolojisinin evlere girmesinden sonra yetkili servis olarak verdiğimiz kararla Tv hariç diğer tüm elektronik cihazların tamirini durdurup bu yöndeki adımını derinlemesine radikal bir değişikliğe gitmiştir.

Çağımızda elektronik ürünlerin yenilenmesi hız kesmeden bütün gücüyle gelişimine devam etmekte, Açık söylemek gerekirse biz teknisyenler bile hızlı gelişimi takip etmekte bazen güçlük çekebilmekteyiz bu yüzden firmamızda teknoloji takip departmanını kurup bu yöndeki tüm gelişmeleri yakından takip edilebilmesi için gerekli ön koşulu hazırlamış olduk. İstanbulda yaşayan Halkımızın ihtiyaç duyduğu tadilat işlerini ayaklarına kadar hizmet götürme mantığıyla hareket ediyoruz. Şubemizin yaptığı işler arasında cihazların içerisinde bulunan ysus kartlarındaki sorunlar örneğin stk devresinin aşırı ısınıp yanmasıyla meydana gelen arızaların çözümü, yine zsus kartlarındaki stk nın sorun çıkarması bu parçalar plazma tv modellerinde bulunur LCD modellerinde bu tür parçalar bulunmaz çünkü iki cihazın arasında büyük teknolojik farklar vardır. Samsung Lcd televizyonlarda ise inverter devrelerinin onarımlarını parçayı yenisiyle değişimini sağlamadan eskisini onarabilmekteyiz. Projeksiyon modellerinede hala birçok yerde rastlamak mümkün bunlara yılda birde olsa görüntüyü daha net izlemek için bakımlarını yapmak gerekmektedir.

Eyüp şubemiz bölge yükünü tek başına kaldıracak düzeye ulaşmış ilçe sınırlarının genişliğinden kaynaklı ulaşım sorununu içerisinde çözümleyip her bölge için başka bir ekip görevlendirerek hızlı ulaşım olanağı sağlamıştır, Bu bölgelerin başında yeralan Göktürk her ne kadar eyüp ilçesine bağlıda olsa merkeze diğer bazı ilçelere nazaran daha uzak bir konumda yer almaktadır servisimiz Göktürk’te oturan müşterilerden gelebilecek servis ihtiyaçlarını gözeterek acil durumlar için her an teknik donanımlı araçlardan birini Göktürk merkezde bulundurmaktadır, Bu aracımız Kemerburgaz’dan gelebilecek servis çağrılarınıza da yanıt vermektedir.

Yetkili Televizyon tamir servisimiz yılların verdiği tecrübe deneyim ve servis çalışanlarının konularındaki bilgelikleriyle yetkili olduğu uzmanlık alanını başarılı bir şekilde yürütmek için kararlılıkla teknik servis çalışmalarını sürdürmektedirler. Eyüp’te oturuyor ve televizyonunuzda sorun olduğunu düşünüyorsanız hemen bizimle çekinmeden iletişime geçin sorunuzu öncelikle telefonda size ekip göndermeden çözmeye çalışalım.

Comments

Eyüp Samsung Servis — 1 Yorum

  1. Pingback: Samsung Servis | 0212 518 18 67