Fatih Lg Servisi

Sizlerin Fatih Lg servisinin sürati karşısında kesinlikle şaşıracağınızı biliyoruz daha önce onarım işlerinin böyle hızlı gerçekleşemediği düşüncesini kafanızdan silindiğini göreceksiniz. bizler için işini severek ve aşkla yapmak böyle bir durum. Evinizdeki ses ve görüntü sistemlerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu sebeple de amacımız bir an önce düzelmesi ve sizlere tekrar hizmet vermesidir. Yeter ki sizler bizlere ulaşın ve en doğru iş akışlarımızı görerek ne doğru bir karar verdiğinizi görmüş olun.

Elektronik cihazlarınızı özeliklede televizyonunuzu işin ustası olmayan kişilere tamir etirmeye çalışmayın, Unutmayınki elektronik teknisyenliği dalında okumuş uzman kişilerden oluşmaktadır, Bu kişiler dışında cihaz tamir ettirmeye çalışmanız televizyonunuzu bir daha kullanılamayacak duruma getirebildiği gibi elektrik kontağı yapıp size veya televizyonun bulunduğu ortama zarar verebilir.

Lg cihazlarınıza yerinde onarım hizmeti sunarak zamandan azami ölçüde tasarruf etmenizi sağlayan firmamız Elektronik eşya Tamir Servisi, uzman teknik elemanlarıyla tüm onarım ve bakım taleplerinize “garantili” çözümler sunmaktadır. Dükkanımız müşterilerine Fatih’te yerinde onarım hizmeti veriyor ki yerinde olmazsa bile atölyemizin Aksaray merkezde olduğunu belirtelim. Fatih LG servisinin  profesyonel çözümlerinden faydalanarak hem ürününüzün kısa sürede onarılmasını hem de firmamız tarafından ücretsiz sunulan onarımdan geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

Comments are closed.