Fatih Samsung Servisi 212 518 18 67

Servisimiz İstanbul fatih ilçesi kocamustafapaşa mahallesinde Samsung ve diğer Televizyon markalarının onarım ve bakım hizmetini yapmaktadır.

Firmamızda tamiri yapılan televizyonlara 1 yıl gartanti vermekteyiz, Fatih samsung servisi olarak sadece fatih ilçesi değil tüm istanbul avrupa yakasına servis hizmeti vermekteyiz.

fatih samsung  servisi olarak fatihin tüm semtlerine uzman ekibimizce televizyon arıza olarak servis saglanmaktadir siz degerli müsterilerimize guler yuzlu ekip kadrolarımızla hızlı bi çözume ilke edinmişl bi servisiz.

samatya samsung servisi siz degerli müşterilerimize daha hızlı ve daha kolay bi hizmet için servis ekipmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterlidir

eminönü samsung servisi samsung tv leriniz için en uzman kadromuzdan 24 saat boyunca telefondan destek alabilir ve servisi talebinde buluna bilirsiniz.

beyazıt samsung servisi televizyon arızası olarak hızlı ve guvenılır uzman kadromuz ve uzman teknisyenlerimizle sizlere daha hızlı ve hızlı çözüm için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

fatihte hizmet verdiğimiz semtler aksaray akşemsetin alemdar alikusçu atik aliayvansaray balabanağa balat beyazıt binbirdirek cankurtaran cerahpaşa cibali demirtaş dervişali eminsinan eminönü hacıkadın haseki sultan iskenderpaşa

fatihin tüm mahalelerine samsung servisi olarak hizmet vermekteyiz

Comments are closed.