Güngören Lg Servisi

Birçok kişi servisler tarafından alıp götürülen ve günlerce gelmeyen televizyonlardan şikâyetçi olmuştur. Geri Geldiğinde de içinde bir kuşku olabilir elbette. Nasıl yapıldı ve neler değişti gibi bilgiler her firma tarafından verilmez. Bizler sizler ile her zaman bu bilgileri paylaşırız. Ne gibi değişiklikler yapıldı ve bizler ne gibi yedek parçalar kullandık görürsünüz. Hatta çıkan eski parçalarınız bile dilerseniz sizde kalabilir. Gördüğünüz gibi çok açık olan bu iş akışlarımız sayesinde akıllarda soru işareti bırakmıyor ve güvene dayalı sistemlerimiz ile müşterilerimizin hoşuna gidecek adımları atıyoruz.

Güngören‘de Lg  servis  talebiniz olması durumunda sadece bize ulaşmanız aramanız yeterlidir. Muhtemelen televizyonlarınıza bir müdahale olmadığı sürece ne olduğunu bilmiyor olacaksınız. Ekiplerimiz geniş ekipmanları ile gelecek ve anında hangi arazının olduğunu gerek açarak, gerek açmayarak göreceklerdir. Üstelik yapılan bu işlem tamamen ücretsizdir ve fiyatta anlaşılırsa tamiri yapılabilir. Dilerseniz bir başka zaman da bıraktırabilirsiniz elbette.

Avrupa Yakası geneline profesyonel bakım ve onarım hizmetleri sunan firmamız Avrupa Elektronik, Güngören sakinlerine ekonomik fiyatlarla ve garantili çözümlerle hizmet vermektedir.

Comments are closed.