Panasonic Beylikdüzü Esenyurt Avcılar

Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar Panasonic Servis

panasonic

Panasonic Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar Servisi

Panasonic servis Avcılar Esenyurt ve Beylikdüzü başta olmak üzere tüm bölge ilçelerine. Senelerin verdiği  deneyimle sektördeki başarısıyla ve her gün yenilerinin eklendiği araç filosu sayesinde , sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır,  Panasonic servis Tv modeli ne olursa olsun  ister Lcd İster Plazma yada Led tamire alındığı gün onarılması yapılabilmektedir. Yukarıda bahsi geçen her üç ilçemiz için ayrım yapmaksızın kesintisiz hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Siz Müşterilerimizin takdirini kazanmak İşyeri çalışanlarımız için önem arz etmektedir. Başından beri bunu hedefleyip yönümüzü bu şekilde belirliyoruz, Dünya çapında hak ettiği bir ün ve güce sahip Panasonic için çalışmak ayrıca bizim için bir gurur kaynağıdır, Tv gurubu ürünleri için istediğiniz tüm aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayan servis merkezimiz kurumsal kimliğiyle de önplana çıkmaktadır. Geldiğimiz noktada tüketicilerden daha fazla ücret talep eden yetkili servislerden kaçınılmasını öneriyoruz yetkili servislerin bizler hakkında söylemiş olduğu yalan yanlış söylemlerine kesinlikle itibar etmeyin özellikle televizyonunuzu özellere yaptırmayın onlar bizim onardığımız gibi onaramaz, orijinal parça kullanmazlar yada daha çok ücret ödersiniz gibi kalıplaşmış söylemlerine kanmamanızı tavsiye ediyoruz, Aksine biz yetkili servislerden çok daha uygun fiyatlara çözümler sunuyoruz, orijinal parça kullanıyor ( Panasonic Lcd yada plazma televizyona kesinlikle istesek bile orijinali dışında başka bir kart takmamız mümkün değildir) ve çalıştığımız ustaların tamamı elektronik teknisyeni ellerinde milli eğitim bakanlığının verdiği ustalık belgeleriyle çalışmakta ayrıca elektronik dernek üyesiyizdir, nadirde olsa bu işleri bazılarının dediği gibi hakkıyla yapmayanlar vardır ama yetkili servislerde tabi hepsi değil içlerinde işlerini çok iyi yapanlar olduğu kadar düzmece iş yapanlarda vardır. Nitekim servisimizin kapıları herkese açık isteyen herkes gelip görebilir atölye kısmımızı inceleyebilirler belgelerimize ustalarımızın deneyimlerine bakabilirler.

Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar Panasonic servisi Kaliteli işçikte hiç bir zaman ödün vermez. Tüm personel eğitilirken ilk öğretilen iş işçiliğin kaliteli olmasıdır, örneğin aletin bir kartı arızalıdır sadece arızalı kartı değiştirip kapağını kapatma olayı asla çalışanlarımız tarafından yapılmaz. İçindeki diğer tüm parçalar özenle kontrolden geçirilir, zayıflamış eskimiş değer kaybetmiş parçayla karşılaşıldığında gerekli önlem alınır ve nihayetinde toplanma işlemine geçilir. Sektörümüzde Plazma Tv tamirlerini İstanbul genelinde en kısa sürede onarmayı gerçekleştirebilen firmaların başındayız. Tamiri tamamen birebir kendi yedeğiyle değişen parçalara servisimiz koruma altına alıp garanti vermektedir.

Esenyurt ofis merkezli Beylikdüzü ve Avcılar özel servisliğini üstlenen bizler fiyat politikamızla diğer rakip kuruluşlar tarafından eleştirilmemize rağmen müşterilerinin,de cebini düşünerek uygun fiyat politikasıyla yüksek teknoloji onarım takımlarıyla sunmuş olduğu kaliteden vazgeçmeden önümüzdeki yıllarda da sektörde adından söz ettirmeyi başaracaktır. Her geçen gün daha modern daha kaliteli ve daha deneyimli ekiplerimizle kalite üstüne kaliteyi koyma gayretindedir. Her an eliniz altındaki telefondan numaramızı çevirip ister servis yazdırın ister teknik bir konuda yardım isteyin isterseniz de yeni teknolojiler hakkında bilgi alın, emin olun karşınızda her an bu soruları soracağınızdan memnun olacak size gerekli bilgileri verebilmek için canla başla çalışıp güler yüzle yanıt verecek bir ustamızı karşınızda bulursunuz.

 

Comments are closed.