Panasonic küçükçekmece Başakşehir

PANASONİCKüçükçekmece Başakşehir Panasonic servisi

Avrupa Yakasın faaliyet alanlarımız içerisinde bulunan Başakşehir ve Küçükçekmece, Panasonic Tv gurubunda yeralan Plazma Led ve Lcd ürünlerinin onarım hizmetini vermektedir. Servis hizmeti verilirken araçların iç tasarım önemini kavrayıp gerekli düzletmeler tüm filo araçlarına uygulanmıştır, Eşyaların nakli esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için yapılan bu araç içi değişiklikler cihazlarınızı koruma amaçlıdır. Başakşehir ve Küçükçekmece’ye tüm hafta boyunca pazar günleride dahil kesintisiz servis gönderilmektedir.

Tamirin yanında aksesuar yâda yedek parça tedarikinide sağlamakta olan servisimiz, telefonda yâda bizzat atölyemizi ziyaret ederek siparişlerinizi verebilirsiniz, Yedek parça satışlarımız sadece meslektaşlarımıza yönelik olduğunu son kullanıcılara satış yapmadığımızı özellikle belirtmek isteriz. Nedeni teknisyen olmayan kişilerin teknik bir arızayı tam çözmeden bozuk olduğu düşündüğü kartı sipariş vermesi ardından da servisimizi arayıp kartı iade edip yerine diğer bir kart siparişinde bulunmak istemeleridir. Bu durum hem kartların sağlığını hemde bizim performansımızı düşürmektedir. Panasonic Küçükçekmece ve Başakşehir servisi müşterilerinin arıza ile ilgili sorunlarını çözmek için atölyeye alınmadan önce bulunduğu yerde tamir etmeye çalışır Ve çoğunlukla arızanın giderilmesi yerinde başarılı olmaktadır. Panasonic ile ilgili bir çok teknik servis bu cihazların tamirinden hoşlanmaz komplike bir iç yapıda olduğunu onarmanın zor ve bir o kadar uğraştırıcı olduğunu düşünürler, bu konuda meslektaşlarımıza hak vermemek elde değil çünkü gerçekten diğer elektronik cihazlara göre daha karmaşık bir yapıya sahip markadır, Servis personelimiz bu tarz komplike ürünler üzerine özel olarak eğitilmiştir gerekli tüm bilgilere sahip olan ustalarımız için onarım deneyimi diğer tv guruplarından bile daha basit şekilde gerçekleştirmelerine olanak vermektedir.

Bölgedeki 1,2,3,4,5 etapların tümünden sorumluyuz, Modern giyimli, deneyimli, teknik bilgisi olağanüstü, yetkili, güler yüzlü bir ekiple her zaman yanınızda olan. hizmet sektörününde takdirlerini üzerine çekmeyi başarmış örnek gösterilen bir konumdayız, Bakım esnasında performans değerlerinin fabrika verilerine yakın olmasına özelikle özen gösterilir çoğu zaman gerekli eğitim yeterli olmayabiliyor burada teknolojiden faydalanıp yardımcı ölçüm cihazları devreye girmektedir, Merkezimiz teknoloji harikası bu ölçüm cihazlarının tedariki için Almanyada üretimi gerçekleştirilmiş ürünleri tercih etmekte bunun için müdürümüz sık sık elektronik fuarları ziyaret edip piyasaya çıkacak ekipmanların takibini yapıp siparişlerini vermektedir.

Yetkili servis olmayan firmamız özel servis olarak faaliyet gösterdiği için sadece Panasonic değil diğer elektronik grubu ürünlerede hizmet vermekte. Onun için evinizde birden fazla arızalı cihaz varsa onlarında arızalarının onarılması için servisimize teslimatını yapabilirsiniz. Servisimiz hiç bir müşterisine ürünü yüklenip atölyeye getirmesini istemez çünkü özelikle Lcd ve LED lerin ekranları çok hassas ve en ufak bir darbede panelin zarar görüp bir daha kullanılamaz bir duruma gelebildiğini bilmektedir, filo araçlarımızı daha öncede bahsettiğimiz gibi bu sürprizle karşılaşmaması için iç tasarımları özel olarak hazırlanmıştır. Servisimiz cihazların taşınması, götürülüp getirilmesi için ücretsiz hizmet vermektedir tamir ücreti dışında ne servis ücreti nede arıza tespiti için para alınmamakta, fiyatlarımız her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olup bir kere gelen müşterinin bizi unutmayıp çevresine de bizi tavsiye etmesi bizim için daha önemli olduğunu söyleyebiliriz. İster Küçükçekmece İsterse de Başakşehir olsun arıza kaydı oluşturduğunuz anda bunun içinde pazar günleride dâhil mutlaka aynı gün servis ekiplerimizden size dönüş olacak gerekli tüm işlemleriniz hızlı bir şekilde giderilip sonuca ulaşılacaktır.

Comments are closed.