Panasonic Servis Şişli

HİZMETTEN ÖDÜN VERMEYEN SERVİS

Şişli Panasonic Servisi

Şişli Panasonic Tamir Ve Bakım Hizmet Merkezi

Günümüzde teknik servis hizmetleri bir yarış içerisinde olup müşteri memnuniyetini sağlama çabası içerisindedir. Hemen hemen her alanda bir servis hizmeti sağlayıcısı bulmamız kesinlikle mümkündür. Bunlardan televizyon elektroniği alanında hizmet veren servisler ’in hayatımızdaki yeri de oldukça önemlidir. Özellikle geldiğimiz şu çağda muhakkak ki herkesin evinde ya da iş yerinde bir tv olduğunu söyleyebilir hatta birden fazla cihazı olan evlerin sayısının da gün geçtikçe arttığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bundan dolayı özel ve yetkili teknik servisler en iyi hizmeti vermek zorundadır.

Şişli Panasonic Servisi ‘de bu alanda kendini kanıtlamış ve ispatlamış müşterilerine arzu ettikleri en iyi hizmeti sağlayarak kendisine güven duyulan bir özel kuruluş olma özelliğini korumaktadır. Uzman teknisyen ve çıraklar ile birlikte tüm personelimiz üzerlerine düşen görevleri hakkıyla yerine getirerek hizmette sınır tanımamaktadır. Personelimiz kendi alanında her türlü gerekli eğitimleri almış ve en iyi yetişmiş sertifikalı uzman kadrolardan oluşmaktadır. Bu da disiplinden ve doğal olarak kaliteden asla taviz vermeyen kendisini işine ve görevine adamış olan bir ekibin göstereceği başarının en önemli kanıtlarından bir tanesidir.

Yaptığımız hizmetlerde eski veya yeni model olsun her türlü bakım ve onarım işleri kusursuzca yerine getirilmektedir. Gece ve gündüz demeden dilediğiniz her vakitte 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz yüksek seviyede çalışma potansiyelimizle hizmetlerimizi zirvede tutmayı bir gaye haline getirdik. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem gibi bakım ve onarım hizmetlerimizde de kendimizi geliştirme ve daha da ileriye götürme gayreti içerisine girerek aynı hassasiyeti teknik alanda da göstermekteyiz. Ayrıca tüketici güvenini zedelememek için bakım ve onarımda olan aletlerin belirttiğimiz süreyi aşmadan ve gerekli onarımı tamamladıktan sonra kendilerine zamanında ulaştırmayı ciddi bir sorumluluk olarak görüyoruz.

Bize getirdiğiniz elektronik cihazlarınızı bir emanet olarak sizden alır ve yine o emanetin her türlü bakımını yaparak sizlere memnun kalacağınız şekilde tekrar teslim ederiz. Bu prensip atölyemizin vazgeçemeyeceği bir özelliğidir. Yetkili servisimize güvenen müşterilerimiz bu farkı muhakkak hissedeceklerdir.

Comments are closed.