Samsung Televizyon Servisi

Samsung İstanbul Avrupa Yakası Merkez Servis Bölgelerimiz, Eyüp, Fatih, Beşiktaş, Esenler, Esenyurt, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Şişli, Güngören, Bayrapaşa, Kağıthane, Beyoğlu, Küçükçekmece teknik servis

Samsung Televizyon Servisi olarak cihazınız herhangi bir servise vermeden önce Yetkili Teknik servis kalitesini sorgulamanız yararınıza olacağını düşünüyoruz. hizmet alırken, teknik servis personelinin ürünlerle ilgili bilgisinin yanında, teknik servis hizmetinin ne derece kaliteli olduğuna da dikkat edilmesi önemlidir. Ayrıca cihazınızın onarım süresini peşinen konuşmanız gerekir, Örneğin bir Samsung tv nin servisimizde kalma süresi en en az 4 saat en fazla 2 gün ile sınırlıdır, Nadir durumlarda uzun süreli kalması gerekiyorsa müşterimize geçicide olsa yedek bir televizyon verilip tamirde kalacağı süre boyunca kendilerinde kalması sağlanmaktadır.

Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde kullandığınız Samsung markalı Projeksiyon, LED, LCD ve plazma televizyonlar ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında teknik servislerle iletişime girmeden önce sizlerin de yapabileceğiniz bir takım kontroller sayesinde arızayı kendiniz de halledebilirsiniz.

Elektrik kablosunu, kabloda herhangi bir temassızlık olmadığı, elektriklerin kesik ve sigortaların açık olduğunu, antenle ilgili sıkıntı olmadığına, izlediğiniz yayının kesilmiş olabilme ihtimalinden emin olmanız gerekir. Tüm bunları kontrol ettikten sonra hala sorun devam ettiği taktirde Samsung servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Buradaki video tarafımızdan yüklenmiş LCD lerde onarımı yapılan besleme devresinin tamir görüntüsüdür. Öndeki kırmızı ışığın sürekli yanıp sönmesi. Samsung LCD ve Led televizyonlarda meydana gelen powerboard besleme arızalarından kondansatör bozulmalarının ardından televizyonun geç açılmaya başlaması ve ardından hiç açılmamasına sebep bu arızayı videodaki anlatım yardımıyla bunun nasıl gerçekleştiğini aynı zamanda nasıl tamir edildiği görüntüler eşliğinde anlatılmaktadır. Bazen bu işlemden sonra yine aynı sorun devam edebilmektedir nedeni kondastörlerin bozulmasından dolayı mainboarda giden voltajın tam doğrultulamamasından kaynaklı flash yada eproma zarar vermesi, çözüm için ana kart üzerinde bulunan epromun yenisiyle değişip tekrar programlanması gerekebilir.

Dünya pazarında teknoloji alanında söz sahibi olan birkaç tane firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de Samsung’tur. Güney Kore menşeli şirket dünyanın her bölgesinde faaliyet göstererek satış pazarlama ve büyük bir servis ağına sahiptir. Böylesine büyük ağa sahip olmasının nedeni ise çok sayıda teknoloji ürününü bir arada üretmesidir. Bugün kamera, fotoğraf makinesi, beyaz eşya, televizyon, cep telefonu, bilgisayar, fotokopi, ofis makinaları hatta iş makinaları gibi çok fazla alanında faaliyet göstermektedir

Toplamda 5 Araçlık teknik servis ekibimiz sorunlarınıza hızlı ve kesin çözümlerle her an yanınızda

Comments are closed.