Sarıyer tv servisi

tv servis

Sarıyer Samsung Elektronik Lcd, Led, Plazma Tv Tamir Teknik Servis Hizmetleri

lcd plazma tamir

Samsung, Lg, Sony, Vestel, Loewe, Philips, Beko, Toshiba, Hitachi, Sharp, Grundig televizyon arzalarında kaliteli işçilk ile anında yedek parça tedariği

Sarıyer ve bölge sınırları içerisinde bulunan Tarabya, İstinye, Bahçeköy, Emirgan Servis sınırlarımız Dahilindedir. Başlıktada görüldüğü gibi Teknik servisimiz Sarıyer’de LCD, Plazma ve LED Televizyonlara tamir hizmeti vermektedir, teknik servis olarak Samsung yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz.

Diğer tüm markalar içinde Özel Servis hizmeti sunabilmekteyiz

Yetkili ve Özel servis Farkları. Sizin için ön bilgi olabilmesi açısından konuyla alakalı bazı bilgiler verelim. Önce ortak yönlerinden bahsedelim Her iki işyeri açılırken elektronik tekniğinde iyi eğitim almış eleman çalıştırmak zorunda, her ikiside işyerinin açılışı esnasında ruhsat alırken ustalık belgesini ibraz etmek zorunda, işyerlerinde yeterli derecede elektronik tamir takımı olmak zorunda. Şimdi farklılıklara bakalım özel servis açılırken oda kaydı yani elektronik tamirciler derneğine kaydı zorunludur, olmaması durumunda ruhsat alınamamaktadır, yetkili servislerin böyle bir zorunluluğu yoktur, odaya kayıtlı olmak önemlimi derseniz evet önemlidir nedeni müşteri ve servis arasında bir sorun yaşandığında müşteri şikayetlerini odaya aktarabilmekte elektronikçiler odasıda özel servise gerekli uyarılarda bulunabilmektedir hatta bu şikayetlerin artması durumunda servisin oda kaydını silebilmektedir, odadan kaydı silinen bir özel servisin ruhsatı elinden alınır ve işyerini kapatmak zorunda kalır, ama yetkili servisi şikayet konusunda ya yetkili olduğu markanın merkezine yada tüketici haklarına şikayet edebilirsiniz(bazı yetkili servislerinde odada kaydı bulunmaktadır bu servisleri hariç tutuyoruz) her iki durumdada işlemler uzun sürdüğü için müşteri şikayet etmekten vazgeçebilmekte.

Özel servisler Tv onarırken aldığı tamir ücretleride yetkiliye nazaran daha düşük olabilmektedir ve müşteriyle birebir görüşüp gerektiğinde pazarlık yapabilme bir kısmını peşin alıp diğerini zamana yayabilmektedirler Yetkili servislerde böyle bir şey söz konusu olması zordur ve genelde işyeri sahibinden çok bir sekreterle muhatap olma durumu söz konusudur.

Biz her ne kadar yetkili servis olsakda önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu hiç bir zaman unutmadık.

Sarıyer’de bir çok markanın yetkili servisini bulmanız mümkündür özel servis aramanız durumundada yetkili servislerin çokluğu kadar özel servislerede ulaşabilirsiniz, özel servislerde neleri tamir edebilirsiniz kendimizden örnek verelim Sarıyer ve çevresinden gelen tüm Lcd Plazam ve Led televizyonların onarımlarını yapıyoruz, bu tamir işlemini yaptığımız birkaç marka arasında  Samsung yetkili servisliğimiz dışında, Lg, Beko, Philips, Toshiba, Sony, Sharp, Daewoo, Vestel, Hitachi, Panasonic, Fujitsu, Loewe Tabi aklınıza gelebilecek diğer markalar içinde hizmet veriyoruz, Genelde cihaz markaları farklı olsa bile teknolojileri arasında pek fark yoktur ancak plazma ve Lcd diye ayrım yapabiliriz marka olarak ayırım yapmak doğru olmaz, Led derseniz lcd teknolojisiyle hemen hemen aynıdır aralarındaki fark arka aydınlatma sistemidir birinde flöresanlar kullanılırken diğerinde ise Led kullanılmaktadır. Atölyemiz bu cihazların parçalarını nasıl tedarik edebilmektedir diye aklınıza bir soru gelebilir. Servisimiz İstanbul’daki kargo firmalarıyla anlaşma içerisindedir kargo esnasında kırılmış ekranı hasar görmüş yeni televizyonları düzenli aralıklarla uygun fiyatlarla alıp parçalarını değerlendirmektedir. Bu parçaları üretici firmadan tedarik etmek çok daha pahallıya mal olmaktadır, Servisimiz bu nedenle arıza için gerekli olan maliyetide neredeyse yarı yarıya düşürebilme olanağıda sunabilme şansına sahiptir.

Comments are closed.