Şişli Sony Servisi

Şişli Sony Servisi

Firmamız Sony cihazlarınızın onarım ve bakımında tercih edebileceğiniz en güvenilir adres olarak bölgenin tamamında olduğu gibi Şişli’de de hizmet vermektedir. Firmamız hızlı ve güvenilir çözümler sunarak ihtiyacınızın biran önce çözülmesini sağlarken, cazip fiyatlarıyla da bütçenizi ferahlatmaktadır. Herhangi bir ek para istemeden ücretsiz arıza tespiti yaptığımızdan dolayı diğer firmalara giderek sadece cihazınızdaki sorunun nereden kaynaklandığını öğrenmek için bile ücret ödemeniz gerekmemektedir. kaliteli hizmetleri sizin için mümkün olan en cazip fiyatlarla sunmakta ve cihazınızın arızasının tespit edilmesi için de herhangi bir ücret almamaktayız.

Şişlinin Merkez Dahil Hizmet Verdiğimiz yakın çevreler

Ayazağa, Çağlayan, Elmadağ, Feriköy, Gayrettepe, Harbiye, Kurtuluş, Maslak, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Okmeydanı, Osmanbey, Teşfikiye, Zincirlikuyu

Ayrıca işyerleri ile özel anlaşmalarımız bulunmaktadır, aylık yıllık periyodik bakım yada tamir gerektiren 50 nin üzerinde monitör tv kullanıyorsanız bizi arayın, sizde özel tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. konun detaylarını öğrenmek isterseniz bize mail yazabilirsiniz detaylı bilgileri mailden de sizlere gönderebiliriz.

Onarımını titizlikle ancak oldukça hızlı biçimde gerçekleştirdiğimiz cihazlarınızı ücretsiz olarak bakımdan geçirerek, onarım sonrasında ilk günkü performansıyla uzun müddet çalışmayı sürdürmesini sağlamaktayız. Avrupa Elektronik olarak verdiğimiz bütün hizmetlerin sonuna kadar arkasında duracak kadar yaptığımız işe güvenmeyiz ve bunu da sadece sözlerle göstermiyoruz. bizlerle iletişim kurarken ilgili bölümden sizin çevrede görevli olan ekibin direk mobil hatlarına ulaşabilir bir nebzede olsa daha hızlı yardım alabilirsiniz.

Comments are closed.