Sony Televizyon Servisi

tv servis         Sony Elektronik Tv Teknik Servis Hizmetleri

lcd plazma tv tamiriİdda Ediyoruz Tv Tamir Konusunda İstanbul,un En İyi Teknik Ustaları İle Çalışan  Servislerden Bir tanesiyiz. Uzman teknisyenlerimiz kafanızda en ufak bir soru işareti bırakmayacak

Sony servis tüketici elektroniği ile ilgili kullandığınız cihazlara teknik servis hizmeti sağlamaktadır

Sony Yeni nesil 4k Normal bir hd televizyondan 4 kat yüksek çözünürlük

Sony Yeni nesil 4k
Normal bir hd televizyondan 4 kat yüksek çözünürlük

Fotoğraf makinesi, bilgisayar, video kamera, cep telefonu, oyun konsolları ve TV gibi elektronik eşyalar üreten Sony kaliteli ürünleri ile dünya da en çok bilinen marka halini almıştır. Aldığınız her Sony ürünün asgari 2 yıl boyunca resmi garantilidir, Üstelik dünyanın neresine götürürseniz götürün sorunla karşılaşmanız durumunda gittiğiniz ülkedeki herhangi bir yetkili servisine ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

Sony Servis İstanbul Geneline ev elektroniği alanında onarım tamir ve kurulum hizmetleriyle rakipleri arasında lider konumunda bir teknik servistir. Lider olmanın gereksinimlerini fazlasıyla yerine getiren bizler servis hızı, garantili onarım, tüm bölgelere süratli bir şekilde ulaşabilme, birbirleriyle her an iletişimde olan personel, modern ve özel tasarlanmış araçlar, yüksek teknolojik donanımlar, güler yüzlü servis ekibi, hijyenik çalışma ortamı ve daha birçok neden Sony servis sektöründe bir numara olduğumuzun göstergesidir.

Sony lcd, led Televizyonlar Daha estetik, daha kullanışlı, daha az yer kaplaması ve daha kaliteli olmalarıyla artık her evde kendine yer edinmiştir.  Ancak üretilen her elektronik ürün mükemmel ve sorunsuz değildir. Zaman içerisinde cihaz içerisinde bulunan parçaların işlevini yitirmesi, dengesiz gelen elektrik akımları, kullanım koşullarına uygun kullanmamak ve fiziksel darbelere maruz kalma gibi nedenlerden dolayı Sony’nin cihazlarında çeşitli arızalar ve sorunlar meydana gelebilir.

Sony Teknik Servisi Çağırmadan Önce Yapılması Gerekenler

  • Televizyon fişinin prize takılı olduğuna dikkat edin
  • Açma kapama düğmesinin basılı olduğunu kontrol edin
  • Elektrik kesintisinin olmadığına emin olun
  • Sigortaların açık olup olmadığını kontrol edin
  • Fişinde herhangi bir kopma olmadığına dikkat edin
  • Önündeki kırmızı ışık sık aralıklar ile yanıp sönüyor mu özelikle buna dikkat edip bizi arayın çünkü teknisyenlerimizin ilk soracakları soru bu olacak.
  • Çalışıyor fakat ekranda yayın yok yada sinyal yok ibaresi tv ile ilgili bir arıza değildir anten bağlantıları ile ilgilidir.
  • Sony servisi olarak gelen servis taleplerinin 30% gibi bir kısmı cihazın arızalı olmadığı kullanıcıların bir şekilde cihazı çalıştıramamalarından kaynaklanan sorunlar olduğunu unutmayın, Sizde tamir servisi çağırıp boşuna servis ücreti ödememek için cihazınızı son bir kez kontrol ediniz.

Yetkili servisi beklemeden ya da yetkili servis çağırmaya gerek duymadan arka kapağı açıp müdahale edersiniz hem kendiniz için hem de televizyonunuz için ciddi tehlikeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Sony için İstanbul’da servis verdiğimiz ilçeler

Avcılar Sony servisi, Arnavutköy Sony servisi, Bakırköy Sony servisi, Beşiktaş Sony Servisi, Bayrampaşa Sony servisi, Bağcılar Sony servisi, Başakşehir Sony servisi, Bahçelievler Sony servisi, Beyoğlu Sony servisi, Esenler Sony servisi, Esenyurt Sony servisi, Eyüp Sony servisi, Fatih Sony servisi, Gaziosmanpaşa Sony servisi, Güngören Sony servisi, Küçükçekmece Sony servisi, Kağıthane Sony servisi, Zeytinburnu Sony Servisi, Şişli Sony Servisi, Etiler Sony, Mecidiyeköy, Ortaköy Sony, Halkalı Sony, Şirinevler Sony servisi, Yenibosna

Sony Elektronikten 4k Televizyon Atağı

Sony 4k TV teknolojisinde her zaman olduğu gibi yine bir devrim niteliğinde adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır, 4k bildiğimiz hd televizyonlardan 4 kat daha fazla ayrıntıyı görmemize olanak sağlıyor, Bu ayrıntının sırrı ise 8 milyon pikselde gizli bilindiği gibi bir LCD TV 2 milyon piksel arada tam 6 milyon piksel var buda görüntü kalitesinin standartlara göre ne denli canlı olduğunu hesaplayabilmenin bir örneği.

4k teknolojisini evinizde yaşayabilmeniz için sadece bu özelliği olan bir model almanızla maalesef işiniz bitmiyor bunun için bu standardı destekleyen TV yayınında olması ayrıca uydu alıcısı kullanıyorsanız bu alıcılarında uyumlu olması gerekiyor TÜRKSAT üzerinden henüz böyle bir yayın yapan televizyon istasyonu bulunmamaktadır ama bu tarz cihazlar yaygın olarak kullanılmaya başlandıktan sonra 4k,yı destekleyen yayınlarında verilmeye başlaması kaçınılmaz olacaktır.

Comments are closed.