Telefunken Televizyon Servisi

Telefunken Tv Servisi

Televizyon izlemek insanların günlük hayatlarında en çok zaman ayırdıkları ve zevk aldıkları bir faaliyettir. Birçok insan sahip olduğu televizyondan bir gün için dahi ayrı kalmayı istemez. İşte telefunken tv teknik servisi olarak bizlerin görevi de herhangi bir arıza durumunda sizlerin televizyonunuzdan ayrı kalmamasını sağlamaktır. Telefunken tv teknik servisi olarak rakip televizyon teknik servislerinin daima bir adım önünde olmayı başarabilmiş olan servisimiz kalitesini hizmetin her anında göstermektedir.

Sizlere televizyonlarınızı yerinde tamir imkânı sunabilen Telefunken televizyon teknik servis elemanlarımızın tamamı alanında uzman profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Teknik elemanlarımızın hemen hemen hepsi her türlü televizyon markasına ait televizyon türünde teknik detayların tamamına hâkim kişilerdir. Servisimizin bünyesinde bulundurduğu uzman ekipler ile televizyonlarınızı sizlerin gözleri önünde evinizde tamir edebilmekteyiz. Kafanızda hiçbir probleme yer vermeden teknik ekiplerimizin televizyonunuzu nasıl tamir ettiğini gözlerinizle görebilir telefunken tv teknik servisi hizmetini fazlasıyla yaşayabilirsiniz.

Telefunken tv teknik servisimiz Avrupa elektronik teknik servis hizmetlerine bağlı bir servis türüdür bu sebepten dolayı servisimizin bütün elemanları kurumsal bir kimliği benimsemiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizlere hizmet alma talebinizin en başından itibaren profesyonel bir bakım ve onarım hizmeti sunabilecek olan telefunken tv teknik servis ekibimiz ile arızalarınızı çok kısa sürelerde giderebilir bakımınızı sağlıklı ve kaliteli bir şekilde servisimiz aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Öncelik olarak televizyon tamiri konusunda çalışan telefunken tv teknik servisi ekibimiz, tamir ve onarım hizmetinin yanında sizlere profesyonel anlamda bakım hizmeti de sunabilmektedir. Sunmuş olduğu televizyon bakım hizmetlerinin tamamını 6 ay yerinde garanti hizmeti sunabilen servisimiz bu alanda da fark yaratabilmektedir. Her türlü televizyon modellerini( led tv, plazma tv, lcd tv veya tüplü televizyon) servisimiz aracılığı ile kaliteli bir bakıma sokabilirsiniz.

İstanbul’un geniş bir alanında sizlere televizyon teknik servis hizmeti sunabilen telefunken tv teknik servisi, Avrupa yakasında 3 ayrı uzman teknik ekip ile çalışmaktadır. Bu sayede sizlerden gelen servis hizmeti alma talebine çok kısa sürelerde dönüş yapabilen ekiplerimiz sayesinde zamandan büyük bir tasarruf sağlayabilecek sahip olduğunuz televizyonlarınıza çok kısa bir süre içerisinde kavuşabileceksiniz. Çalışmalarının tamamını yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda sürdüren telefunken tv teknik servisi ekibimiz tamamen sizlerin belirlemiş olduğu takvim doğrultusunda çalışmaktadır, Telefunken servis merkezlerimiz Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Başakşehir, Bağcılar, Fatih, Bakırköy, Bahçelievler, Beşiktaş, Güngören, Zeytinburnu, Eyüp, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Şişli, Beyoğlu

Sizler telefon veya e mail yolu ile telefunken tv teknik servisimize ulaştıktan sonra uygun iletişim araçları ile sizlerle iletişimi sürekli ve akıcı bir şekilde sürdüren teknik ekibimiz sizlerin istediği gün ve saatte evinize veya iş yerinize gelerek servis hizmetini sürdürmektedir. Servisimiz ile iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren profesyonel ekiplerimizin farkını görebilecek kaliteli hizmetin keyfini sürebileceksiniz. Bizler telefunken tv teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü televizyon arıza ve bakım probleminizi telefonun diğer ucunda beklemekteyiz.

Comments are closed.